ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

od NIEDZIELI do CZWARTKU
11:00 - 21:00 (KUCHNIA DO 20:00)
PIĄTEK i SOBOTA
11:00 - 22:00 (KUCHNIA DO 21:00)

32 337 50 02

Sala weselna na 110 osób – okolice Gliwic i Zabrza

Zadowolenie, komfort i doskonałe samopoczucie Klientów to nasze priorytety. W Karczmie Rajcula zorganizujemy dla Was wyjątkowe wesele z pysznym jadłem, spektakularnymi atrakcjami i romantyczną, swojską atmosferą. Wspólnie z naszymi kucharzami i kelnerami zadbamy o najdrobniejsze detale przyjęcia, by Młoda Para mogła świętować tę piękną chwilę w gronie rodziny i przyjaciół bez trosk, zmartwień i stresu. Każde przyjęcie to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z pasją i kreatywnością. Chcemy urzeczywistnić Wasze wyobrażenia o idealnym przyjęciu weselnym i sprawić, że Karczma Rajcula będzie kojarzyła Wam się z doskonałą zabawą i znakomitym jedzeniem.

Zapraszamy na całonocną biesiadę weselną w regionalnym klimacie do Karczmy Rajcula w Paniówkach. Swoją ofertę weselną stworzyliśmy z myślą o małych i dużych grupach. Nasze sale bankietowe pomieszczą grupy liczące ponad 100 gości, zapewniając każdemu z nich w pełni komfortowe warunki do świętowania, tańca i rozmów.

Sala Kryształowa – wesele na 110 osób

Grupa weselna licząca ok. 110 gości będzie doskonale bawić się w naszej Sali Kryształowej. Jej wyposażenie obejmuje:

 • klimatyzację,
 • węzeł sanitarny,
 • prywatny ogródek (z ławkami, parasolami, stolikami).

Wnętrze sali stanowi niezwykle efektowne połączenie swojskiego klimatu oraz nowoczesnych akcentów dekoracyjnych – eleganckie, kryształowe żyrandole nadają jej niebanalnego charakteru. Całość świetnie komponuje się z regionalną, urzekającą atmosferą karczmy.

Duży metraż to także szereg możliwości aranżacji sali weselnej. Zdajemy sobie sprawę, że tak liczna grupa gości na weselu może być pewnym wyzwaniem logistycznym – ale nie dla nas! Nasi menadżerowie służą Młodej Parze fachową radą i pomocą. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w organizacji wesel, doradzimy najbardziej komfortowe ustawienie stołów i strefy do tańca w zależności od liczby osób, które będą bawić się na weselu.

Sala Zielona w Karczmie Rajcula – możliwe układy stołów

Układ w literę „U”, „E”
Układ bankietowy z okrągłymi stołami.

Kompleksowa organizacja Waszego wesela

Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły nowożeńców – w tym dniu to Wy jesteście najważniejsi i gwarantujemy, że nasz zespół da z siebie wszystko, abyście właśnie tak się czuli.

W Karczmie Rajculi kompleksowo zajmiemy się:

 • menu,
 • dekoracjami,
 • obsługą przyjęcia,
 • dodatkowymi atrakcjami (na specjalne życzenie Państwa Młodych).

Menu weselne na każde podniebienie

Smaczne jadło nawiązujące do tradycji kuchni staropolskiej – właśnie z tego słynie nasza Karczma. Jednak jadłospis weselny możemy wzbogacić także o dania kuchni europejskiej, azjatyckiej, czy też meksykańskiej. W odpowiedzi na potrzeby Klientów przygotowujemy również potrawy wegańskie i wegetariańskie.

Nasi kucharze przygotowali dedykowane menu weselne z myślą o różnorodnych gustach kulinarnych. Jednak Młoda Para może skomponować jadłospis zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zadbamy o to, by dania serwowane na Waszym weselu były smaczne, pięknie podane i wpasowały się w gust każdego gościa. Dodatkowo nasi kelnerzy zapewnią całej grupie profesjonalną, dyskretną obsługę przez całą noc.

Państwo Młodzi na przyjęcie mogą przynieść własny alkohol lub zlecić nam zakup preferowanych napojów. Opłatę korkową pobieramy w przypadku piwa.

Gustownie, romantycznie i ze smakiem

Nasz zespół zadba o to, by Sala Kryształowa prezentowała się stylowo i romantycznie – w pełni adekwatnie do okazji. W cenie stworzymy dla Was wspaniałą dekorację florystyczną i przystroimy stoły weselne zgodnie z Waszymi preferencjami. Pozostawiamy Wam pełną dowolność w zakresie doboru rodzaju i kolorystyki kwiatów oraz serwetek ślubnych. W ramach dodatkowych dekoracji oferujemy także pokrowce na krzesła i okrągłe stoły.

 

Aby ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy...

Wesele to wyjątkowa okazja, bez dwóch zdań. Ale gdyby tak sprawić, że Wasze przyjęcie stanie się niezapomniane? My wiemy, jak to zrobić!

Na życzenie Młodej Pary przygotujemy spektakularne niespodzianki dla gości:

 • pokaz sztucznych ogni,
 • wypuszczanie balonów ledowych z helem,
 • wybuchowe balony,
 • fontanny czekoladowe i alkoholowe,
 • kolorowe lemoniady.

Więcej informacji o atrakcjach weselnych.

Bufety tematyczne.

W Karczmie Rajcula jesteśmy w stanie zorganizować także ceremonię ślubną w plenerze. Dysponujemy klimatycznym, przestronnym ogrodem – to idealna sceneria na tak wyjątkowe wydarzenie.

Chcesz zobaczyć jak wygladała rozkład stołów i zaplanować układ na swoim weselu? Udostępniamy nasz planer sali: planer, sala kryształowa.

Szukasz sali weselnej na ok. 110 osób na terenie Śląska? Sala Kryształowa w Karczmie Rajcula to świetny wybór! Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi menadżerami:

Sebastian Romik601 055 730

Sylwia Radełczyk502 104 530