ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

od NIEDZIELI do CZWARTKU
11:00 - 21:00 (KUCHNIA DO 20:00)
PIĄTEK i SOBOTA
11:00 - 22:00 (KUCHNIA DO 21:00)

32 337 50 02

Sala weselna na 130 osób - Gliwice, Zabrze i okolice

Regionalny wystrój, tradycyjne jedzenie i wspaniały, rodzinny klimat – to dzięki nim Karczma Rajcula w Paniówkach jest idealnym miejscem na Wasze przyjęcie weselne. Z przyjemnością ugościmy Was w naszej restauracji, wszystkim gościom zapewnimy komfortowe warunki do całonocnej zabawy i przygotujemy pyszne, tradycyjne dania.

Niezależnie od tego, czy planujecie skromne, czy też wystawne przyjęcie weselne z dużą liczbą gości, gwarantujemy, że w Karczmie Rajcula będziecie bawić się doskonale. W naszym Domu Przyjęć znajduje się kilka wyjątkowych sal weselnych, w których można tańczyć i biesiadować aż do białego rana.

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji wesel. Już od wielu lat naszych gości urzeka przytulna i swobodna atmosfera karczmy – bardzo długo wspominają także smaczne jadło serwowane przez doświadczonych kucharzy. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją Waszego przyjęcia. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby odpowiadało ono Waszym wyobrażeniom o bajkowym weselu i sprawi, że będzie to tak wyjątkowy dzień, na jaki zasługujecie. Podejmujemy się organizacji wesel z dużą liczbą gości (do 130 weselników). W przypadku tak licznych grup szczególnie polecamy elegancką Salę Lustrzaną

Sala lustrzana – wyjątkowe wesele w eleganckim wydaniu

Sala Lustrzana to doskonały wybór na bardzo duże przyjęcia weselne – możemy w niej ugościć do 130 weselników. Przestronne, klimatyzowane i gustownie ozdobione wnętrze to gwarancja fantastycznej zabawy aż do białego rana! Nowoczesny wystrój Sali Lustrzanej podkreśli elegancki, wystawny charakter Waszego przyjęcia weselnego.  

Duża przestrzeń daje nam szereg możliwości na zaaranżowanie stołów na sali weselnej, tak aby wszystkim gościom zapewnić pełną swobodę i stworzyć warunki sprzyjające zabawie oraz integracji z pozostałymi weselnikami. Podczas ustalania szczegółów organizacyjnych, proponujemy Młodej Parze możliwie najbardziej komfortowe rozwiązanie, dopasowane do planowanej liczby gości

Sala Lustrzana w Karczmie Rajcula – możliwe układy stołów

Okrągłe stoły (układ bankietowy)
Układ równoległy

Sala Lustrzana ma swój własny węzeł sanitarny oraz dostęp do prywatnego ogródka wyposażonego w stoliki, krzesła i parasole. W sezonie wiosenno-letnim to idealne miejsce na relaks i nabranie sił przed kolejnym wejściem na parkiet!

Aby ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy...

Jeśli zdecydujecie się na organizację wesela w Karczmie Rajcula, możecie liczyć na naszą pomoc i fachowe wskazówki w następujących kwestiach:

  • dobór menu weselnego – dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne menu weselne. Znajdują się w nim tradycyjne, staropolskie i śląskie dania, z których słynie Rajcula. Jednak Młoda Para może swobodnie modyfikować menu i dodać do weselnego jadłospisu także dania wegańskie lub wegetariańskie. Nasi kucharze mogą przygotować na tę okazję również pyszne dania azjatyckie, włoskie czy też meksykańskie. Zrobimy co w naszej mocy, by nowożeńcy oraz ich goście byli zachwyceni oprawą kulinarną wesela. Dodatkowo Państwo Młodzi mają możliwość przyniesienia własnego alkoholu na przyjęcie (pobieramy opłatę korkową jedynie od piwa),
  • obsługa kelnerska – nasi kelnerzy zadbają o to, by goście mogli przez całą noc swobodnie biesiadować przy suto zastawionym stole i niczego im nie brakowało. W razie jakichkolwiek pytań i potrzeb personel pozostanie do Waszej dyspozycji w trakcie całego przyjęcia weselnego,
  • dekoracja i aranżacja sali weselnej – stworzymy dla Was gustowną dekorację sali spójną z weselnym klimatem. Młoda Para ma pełną swobodę co do wyboru wystroju lokalu – kolorystyki ozdób, rodzaju kwiatów oraz pokrowców na krzesła i stoły (pokrowce wykorzystujemy jedynie na specjalne życzenie nowożeńców). Ze swojej strony zapewniamy eleganckie serwetki weselne, kwiaty na stoły ślubne oraz pomoc przy dekorowaniu Sali i aranżacji stołów,
  • organizacja dodatkowych atrakcji – jeśli chcecie, żeby ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, możecie skorzystać z naszej oferty specjalnych atrakcji weselnych. Wasze wesele możemy uświetnić, dzięki pokazowi sztucznych ogni, bufetom tematycznym, fontannom alkoholowym i czekoladowym oraz wybuchowym balonom. Na specjalne życzenie Państwa Młodych zorganizujemy także wspaniałe przyjęcie weselne w plenerze.

Więcej informacji o atrakcjach weselnych.

Bufety tematyczne.

Zależy nam na tym, by w 100% spełnić oczekiwania nowożeńców. Chcemy, by Młoda Para jak najdłużej wspominała ten wyjątkowy dzień, dlatego do organizacji każdego wesela podchodzimy kreatywnie – wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i chętnie sugerujemy nieszablonowe rozwiązania, które wpasowują się w ich wizję idealnego wesela.

Chcesz zobaczyć jak wygladała rozkład stołów i zaplanować układ na swoim weselu? Udostępniamy nasz planer sali: planer, sala lustrzana.

Przekonajcie się, że Karczma Rajcula to najlepsze miejsce na przyjęcie weselne na Śląsku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi menadżerami, którzy udzielą Wam informacji na temat wolnych terminów oraz odpowiedzą na nurtujące Was pytania:

Sebastian Romik601 055 730

Sylwia Radełczyk502 104 530