ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

od NIEDZIELI do CZWARTKU
11:00 - 21:00 (KUCHNIA DO 20:00)
PIĄTEK i SOBOTA
11:00 - 22:00 (KUCHNIA DO 21:00)

32 337 50 02

Sala weselna na 70 osób – Gliwice, Zabrze i okolice

Na pewno macie wizję idealnego miejsca na przyjęcie weselne. Pięknie udekorowanej, komfortowej sali, w której wraz z najbliższymi będziecie mogli celebrować tak szczególną okazję. Karczma Rajcula w Paniówkach od lat stwarza weselnikom doskonałe warunki do wspólnego biesiadowania. Pyszne jedzenie, gustowne dekoracje, niezapomniane atrakcje i zabawa do białego rana – tak będzie wyglądać Wasze wesele w Rajculi. Sprawimy, że będzie to jeden z tych wyjątkowych dni, które wspomina się latami.

Jeśli szukacie sali weselnej na 70 osób na Śląsku, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej karczmy. Do dyspozycji gości oddajemy Salę Zieloną z ogródkiem – urządzoną w tradycyjnym, śląskim klimacie. To idealny lokal na przyjęcie dla grup liczących ok. 70 weselników lub mniejszych. Dostępna powierzchnia daje nam bardzo duże możliwości pod kątem zaaranżowania sali i wyboru najbardziej komfortowego układu stołów, zorganizowania przestrzeni do tańca oraz miejsca, w którym goście będą mogli zrelaksować się i spokojnie porozmawiać.

Sala Zielona w Karczmie Rajcula to odpowiednie miejsce, jeśli poszukujecie lokalu nawiązującego wystrojem, kuchnią i klimatem do staropolskiej tradycji. Goście na pewno docenią panującą w niej rodzinną, kameralną atmosferę, dzięki której można poczuć się tam jak w domu.

Przyjęcie weselne na ok. 70 osób – menu i dekoracja sali

Organizacją wesel zajmujemy się kompleksowo. Począwszy od profesjonalnej obsługi kelnerskiej, poprzez oprawę kulinarną i dekoracje, aż po atrakcje ślubne.

Na samym początku naszej współpracy wspólnie z Młodą Parą ustalamy:

  • preferowane menu – jadłospis i alkohol,
  • wystrój sali i rozstawienie stołów,
  • dodatkowe atrakcje weselne.

Młoda Para może skorzystać z naszego dedykowanego menu weselnego, na które składają się tradycyjne dania kuchni śląskiej i staropolskiej. To prawdziwa specjalność Karczmy Rajcula! Jednak nasi kucharze na specjalne życzenie gości, dostosują menu do ich potrzeb. Możemy urozmaicić jadłospis o dania wegetariańskie, wegańskie, a nawet dania kuchni europejskiej, azjatyckiej oraz meksykańskiej. Nasi kucharze dołożą wszelkich starań, aby trafić w gust i smak każdego weselnika. Jeśli chodzi o alkohol na przyjęcie, nasi Klienci mogą dostarczyć własne napoje bez dodatkowych opłat – opłatę korkową pobieramy jedynie w przypadku piwa.

Sala weselna musi prezentować się wyjątkowo. Z przyjemnością zrealizujemy wizję Młodej Pary i stworzymy stylową dekorację, która idealnie podkreśli regionalny charakter wnętrza oraz będzie doskonale współgrała z weselnym klimatem. Nasze usługi obejmują dekorację stołów ślubnych kwiatami, serwetkami weselnymi oraz przystrojenie krzeseł eleganckimi pokrowcami (na życzenie Młodej Pary). Klienci mają pełną dowolność w wyborze koloru dodatków. 

Sala Zielona w Karczmie Rajcula – możliwe układy stołów

Wybór odpowiedniego układu stołów weselnych to zdecydowanie jeden z ważniejszych aspektów przyjęcia. Chętnie doradzamy Młodej Parze, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń weselną, by goście bawili się doskonale, czuli się komfortowo i mogli swobodnie się integrować.

Stoły na Sali Zielonej możemy zaaranżować w następujący sposób:

Układ w literę „U”, „E”
Układ w literę „T” lub „L”
Układ bankietowy z okrągłymi stołami
Układ równoległy.

W zależności od liczby gości, która ma bawić się na Waszym weselu, doradzimy który z powyższych układów stołów, sprawdzi się najlepiej. W przypadku grup liczących ok. 70 weselników polecamy ustawienie stołów w formie dużej podkowy

Atrakcje weselne

Mamy duże doświadczenie w organizacji wesel – wiemy, jak sprawić by goście zakończyli przyjęcie w fantastycznym nastroju i wspominali je bardzo długo. Stworzyliśmy specjalną ofertę atrakcji ślubnych, które zapewnią doskonałą rozrywkę i pozytywne wspomnienia wszystkim weselnikom. Karczma Rajcula może zorganizować dla Was i Waszych gości:

  • przyjęcie plenerowe w malowniczej scenerii,
  • wybuchowe balony,
  • pokaz fajerwerków,
  • fontanny czekoladowe i alkoholowe.

Więcej informacji o atrakcjach weselnych.

 Bufety tematyczne.

Jeśli poszukujecie klimatycznego, swojskiego miejsca na wesele na Śląsku, Karczma Rajcula będzie idealnym wyborem! W Sali Zielonej możecie zorganizować zarówno kameralne, jak i nieco większe przyjęcie weselne. Regionalny klimat, tradycyjne jadło i stylowy wystrój, sprawią, że Wasze wesele będzie wyjątkowe, a goście będą bawić się znakomicie przez całą noc.

Chcesz zobaczyć jak wygladała rozkład stołów i zaplanować układ na swoim weselu? Udostępniamy nasz planer sali: planer, sala lustrzana.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi menadżerami:

Sebastian Romik601 055 730

Sylwia Radełczyk502 104 530