ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

od NIEDZIELI do CZWARTKU
11:00 - 21:00 (KUCHNIA DO 20:00)
PIĄTEK i SOBOTA
11:00 - 22:00 (KUCHNIA DO 21:00)

32 337 50 02

Zapoznaj się z jedną z naszych trzech sal weselnych

Na pewno macie wizję idealnego miejsca na przyjęcie weselne. Pięknie udekorowanej, komfortowej sali, w której wraz z najbliższymi będziecie mogli celebrować tak szczególną okazję. Karczma Rajcula w Paniówkach od lat stwarza weselnikom doskonałe warunki do wspólnego biesiadowania. Pyszne jedzenie, gustowne dekoracje, niezapomniane atrakcje i zabawa do białego rana – tak będzie wyglądać Wasze wesele w Rajculi. Sprawimy, że będzie to jeden z tych wyjątkowych dni, które wspo…  Zobacz więcej.

Zadowolenie, komfort i doskonałe samopoczucie Klientów to nasze priorytety. W Karczmie Rajcula zorganizujemy dla Was wyjątkowe wesele z pysznym jadłem, spektakularnymi atrakcjami i romantyczną, swojską atmosferą. Wspólnie z naszymi kucharzami i kelnerami zadbamy o najdrobniejsze detale przyjęcia, by Młoda Para mogła świętować tę piękną chwilę w gronie rodziny i przyja… Zobacz więcej.

Regionalny wystrój, tradycyjne jedzenie i wspaniały, rodzinny klimat – to dzięki nim Karczma Rajcula w Paniówkach jest idealnym miejscem na Wasze przyjęcie weselne. Z przyjemnością ugościmy Was w naszej restauracji, wszystkim gościom zapewnimy komfortowe warunki do całonocnej zabawy i przygotujemy pyszne, tradycyjne da… Zobacz więcej.

Aktualne oferty do pobrania